Wkłady żaroodporne

wkłądy_żaroodporne_KrakówŻaroodporne wkłady kominowe to rozwiązanie optymalne dla wszystkich użytkowników kominków oraz kotłów opalanych drewnem. Oczywiście nasza firma – MK Corp, która świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi posiada w swojej ofercie asortyment wkładów żaroodpornych oraz pełną gamę usług montażowych w zakresie tego typu wkładów kominowych, aby dostarcrura_zaroodpornazyć Klientom fachową pomoc.
Wkłady żaroodporne, które wykorzystujemy to produkty najlepszych krajowych producentów, które spełniają wszystkie wymagania, a potwierdzają to stosowne certyfikaty jakości. Obszerna paleta przekrojów wkładów, z których korzystamy pozwala nam dopasować żaroodporne wkłady kominowe do każdego przewodu kominowego w taki sposób, aby odprowadzał on spaliny w sposób należyty i mógł funkcjonować optymalnie. Sam montaż wkładów żarooodpornych to rozwiązanie, które zalecamy w przypadku kotłów na paliwo stałe w postaci drewna i węgla ze względu na szczególną charakterystykę spalania tego typu opału.
Stosujemy wkłady żaroodporne o grubości 1mm.
Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i kontaktu. Zapewniamy, że MK Corp specjalizuje się zarówno w modernizacji kominów ceramicznych i murowanych jak i budowie nowych przewodów w oparciu o wkłady żaroodporne i na pewno będą Państwo zadowoleni z naszej fachowej pomocy w tym zakresie.


Stronę wyszukiwano po hasłach:

  • montaż wkładów kominowych kraków
Call Now Button