O nas

Kim jesteśmy?

Co robimy najlepiej?

Nasza firma – MK Corp działa na polskim rynku od przeszło dekady specjalizując się w usługach z zakresu techniki kominowej oraz dystrybucji akcesoriów i osprzętu kominowego najwyższej jakości. Na przestrzeni dziesięciu lat działalności zdobyliśmy i nadal zdobywamy doświadczenie, które procentuje na każdym kroku dzięki czemu jakość oferowanych przez MK Corp usług stoi na najwyższym poziomie. Wiedza i wysokie kwalifikacje to dla nas priorytet, a zarazem klucz, z pomocą którego możemy gwarantować naszym Klientom usługi jakich oczekują i dlatego kadra pracowników naszej firmy to wykwalifikowany zespół, który stale podnosi swoje kwalifikacje, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Oferta, którą proponujemy jest naprawdę obszerna, a jej przygotowanie zostało poprzedzone wnikliwą analizą potrzeb naszych potencjalnych Klientów. Wieloletnia działalność MK Corp na rynku bardzo nam w tym pomogła, ponieważ realizacje, które do tej pory przeprowadziliśmy stanowią bezcenną bazę wiedzy, a satysfakcja Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać motywuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości.

Akcesoria kominowe, które stanowią nieodzowny element w naszej pracy i które również oferujemy podchodzą od wiodących polskich producentów i posiadają wszystkie wymagane przez polskie przepisy certyfikaty oraz oczywiście spełniają wymagania jakie stawia Unia Europejska. W oparciu o nie wszelkie zlecone nam realizacje finalizowane są w pełni profesjonalnie, a co za tym idzie funkcjonalność i trwałość kominów oraz ich elementów stoi na najwyższym poziomie.

Kompleksowa renowacja przewodów kominowych w skład, której wchodzą remonty kominów, ich wypalanie i uszczelnianie oraz instalacja wkładów kominowych to domena MK Corp. Ponadto służymy fachowym doradztwem w celu dobrania optymalnych rozwiązań, a wycena usług przeprowadzana przez naszych pracowników zawsze jest bezpłatna. Obszar naszej działalności obejmuje przede wszystkim województwa małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie oraz śląskie.
Gwarantujemy, iż MK Corp do każdego Klienta podchodzi bardzo rzetelnie, a zlecone nam prace realizujemy profesjonalnie i terminowo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz sporządzenia wyceny pod podanymi numerami telefonów, adresem e-mail bądź poprzez formularz. Wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie firmowej w zakładce KONTAKT.

Skontaktuj się
784 423 121

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA

7:00 - 17:00

 

Call Now Button