Wkłady kwasoodporne

komin_izolowany_kwasoodporny_kolanoNegatywne działanie kwasów, które znajdują się w spalinach odprowadzanych przez przewody kominowe to problem naprawdę pokaźnych rozmiarów, ponieważ wspomniane kwasy w połączeniu z wysoką temperaturą spalin składają się na procesy, który mogą uszkodzić komin i powodować wiele zagrożeń. Dlatego właśnie MK Corp jako firma specjalizująca się w technice kominowej wychodzi na przeciw potrzebom Klientów i jednocześnie chcąc zawkłady_kwasoodporne_Krakówpobiec działaniu kwasów oferuje wkłady kwasoodporne. Jest to rozwiązanie, które rekomendujemy przede wszystkim w przypadku instalacji grzewczych działających w oparciu o urządzenia opalane gazem lub olejem opałowym, gdyż spalanie tych ciekłych paliw generuje najwięcej kwasów w spalinach.
Montaż kominowych wkładów kwasoodpornych prowadzimy zarówno w przewodach już istniejących jak i instalujemy je w tych nowo powstałych. Chcąc zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość i funkcjonalność wkładów odpornych na korozyjne działanie tzw. kwaśnego kondensatu korzystamy z wkładów produkowanych z najlepszej stali kwasoodpornej, które dostarczają nam wiodący polscy producenci.
Zapraszamy serdecznie wszystkich Zainteresowanych do zaznajomienia się z ofertą naszych usług w zakresie montażu wkładów kwasoodpornych i kontaktu. Zapewniamy, że każdego Klienta traktujemy priorytetowo i służymy fachowym doradztwem dzięki czemu wszystkie zlecenia realizowane są przez MK Corp w pełni profesjonalnie.


Stronę wyszukiwano po hasłach:

  • kominy kwasowe kraków
  • kominy kwasowe małopolska
Call Now Button