Frezowanie kominów

Frezowanie kmasa_skdominów znane również jako rozwiercanie kominów to usługa, która cieszy się coraz to większym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Jest ona atrakcyjna przede wszystkim dlatego, że niweluje pokaźne koszty, które dotychczas generowało rozkuwanie komina w celu montażu wkładu kominowego, a przy tym cała usługa jest realizowana o wiele szybciej. Brak ingerencji w konstrukcję komina to wielki atut frezowania, a dzięki profesjonalnemu sprzętowi, którym dysponujemy cała realizacja nie jest hałaśliwa.
Frezowanie kominów to jednak nie tylko usługa, którą świadczymy w celu sprawnego montażu wkładów kominowych. Rekomendujemy ją również wówczas, gdy Klienci zgłaszają się do nas z takimi problemami jak nieszczelność przewodów odprowadzających spaliny. Również nadmierne gromadzenie się sadzy i innych osadów w kominie można rozwiązać z pomocą frezowania, a trzeba zaznaczyć, że zmniejszenie średnicy przewodu kominowego wynikające z tego powodu może nie tylko być przyczyną nieodpowiedniego odprowadzania spalin, ale również spowodować poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Co więcej w przypadku gdy kondensat przenika przez ściany kominy frezowanie to jedno z najlepszych i najszybszych rozwiązań.
Frezowanie realizowaliśmy już wielokrotnie i posiadamy w tej kwestii doświadczenie, a wykwalifikowany zespół pracowników oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam w pełni fachowo i sprawnie wykonywać powierzone zadania. Dzięki frezowaniu przewodu kominowego jego praca ulegnie zdecydowanej poprawie, a sam komin będzie pełnił swoje zadania przez lata.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy kompleksowym doradztwem oraz gwarantujemy, że każde zlecenie sfinalizujemy fachowo i sprawnie.

Call Now Button